Ідре-2022. Мандзин посів 25 місце у спринті

У шведському Ідре чоловічою спринтерською гонкою продовжилася програма першого етапу Кубка IBU. Україну представляли 4 біатлоністи, проте нікому з них не вдалося забігти навіть у топ-20. Найкращим у нашій команді став Віталій Мандзин, який посів 25 місце. Він припустився одного промаху на стрільбі стоячи. Виграв гонку норвежець Ендре Стремсгейм, якому вдалося завдяки неймовірній швидкості виграти після двох штрафних кіл. Результати гонки: 1. Ендре Стремсгейм (1+1) 26:09,72. Матс Евербю (0+0) +8,23. Філіпп Горн (0+1) +18,0...25. Віталій Мандзин (0+1) +1:40,227. Артем Тищенко (0+1) +1:45,959. Олександр Пономаренко (0+1) +3:23,865. Руслан Ткаленко (2+4) +3:34,1 Біатлонний сезон-2022/23: розклад, анонси, трансляції, результати