Аль-Айн Реброва зазнав прикрої поразки на зборах. Ярмоленко провалився

У п'ятницю, 25 листопада, футбольний клуб з ОАЕ «Аль-Айн», яким керує український тренер Сергій Ребров, програв у товариському матчі клубу із Саудівської Аравії «Аль-Таавун». Гра завершилася з рахунком 1:2 на користь саудівців. Єдиний гол у складі команди Реброва забив аргентинський півзахисник Маттіас Блазіус, проте на той час «Аль-Айн» вже поступався з рахунком 0:2 після двох пропущених м'ячів у першому таймі. Також у цьому поєдинку взяв участь і український 30-річний вінгер Андрій Ярмоленко, котрий вийшов на поле з перших хвилин гри. Зазначимо, що першу частину сезону «Аль-Айн» закінчив на шостому місці у турнірній таблиці, маючи в активі 17 очок після десяти зіграних матчів. У всіх цих іграх взяв участь і Ярмоленко, який відзначився трьома голами та трьома гольовими передачами. Від лідера чемпіонату «Аль-Ахлі» команда українського тренера відстає на п'ять очок. Цей товариський матч «Аль-Айн» провів як підготовку до другої частини сезону. Перший офіційний матч у другій половині сезону у Аль-Айна заплановано вже на 19 грудня проти клубу Бані Яс у рамках чемпіонату ОАЕ. Товариський матч. 27 листопада «Аль-Айн» – «Аль-Таавун» – 1:2 Раніше стало відомо, що УАФ може запропонувати Реброву контракт на 7 років у збірній України. Публикация от Al Ain FC | نادي العين (@alainfcae) Публикация от Al Ain FC | نادي العين (@alainfcae)