Марсель завдав першої в ЛЧ поразки Спортингу

sport.ua

У матчі 3-го туру Ліги чемпіонів французький «Марсель» здобув домашню перемогу над «Спортінгом» із Лісабона, який мав до цього дві перемоги у двох матчах. Гості з Португалії повели в рахунку вже на 1-й хвилині, але на 13-й хвилині зусиллями Санчеса, який Алексіс, втратили перевагу, а ще за три хвилини і зовсім програвали. Незабаром «Спортінг» залишився вдесятьох, чим, по суті, прирік себе на фіаско. Гол Балерді на 28-й хвилині зняв усі питання щодо переваги провансальців, а гол Мбемби за 6 хвилин до кінця другого тайму виявився підсумковим. 4:1 – велика перемога «Марселя». Перемігши, «Марсель» із 3 очками в активі наздогнав «Тоттенхем» та «Айнтрахт» у таблиці квартету D. Але англійський та німецький клуби очну зустріч туру ще не зіграли. Лідирує, як і раніше, «Спортінг», який має 6 пунктів. Ліга чемпіонів. Група D. 3-й тур Марсель – Спортінг – 4:1 Голи: Трінкау, 1 (0:1). Санчес, 13 (1:1). Харіт, 16 (2:1). Балерді, 28 (3:1). Мбемба, 84 (4:1). Вилучений Адан, 23 (Спортінг). Турнірна таблиця Фото – УЄФА Фото – УЄФА Фото – УЄФА Фото – УЄФА Фото – УЄФА