ЛЧУ-2022 з біатлону. Анастасія Меркушина виграла жіночий спринт

sport.ua

У жіночому спринті на чемпіонаті України з літнього біатлону переможниця гонки змогла уникнути штрафних кіл. Анастасія Меркушина була не лише найвлучнішою, але й найшвидшою в гонці. Срібло у Дар’ї Блашко, яка розпочала гонку жваво, і після лежки вигравала у Меркушиної 14 секунд. Але на другу половину дистанції сили Даша не розрахувала, до того ж, додавши коло штрафу у стійці. А третю сходинку подіуму доволі несподівано посіла Любов Кип’яченкова, яка з двома промахами на останньому колі дистанції змогла вирвати бронзу у Христини Дмитренко, якій після стійки програвала 12 секунд. А Дмитренко, на жаль, не змогла втримати і четверту позицію, поступившись ще й Анні Кривонос. Завтра, в другий і останній день чемпіонату пройдуть гонки переслідування. Результати гонки: 1. Анастасія Меркушина (0+0) 19:54,02. Дар'я Блашко (0+1) +1:06,593. Любов Кип'яченкова (0+2) +1:21,404. Анна Кривонос (2+1) +1:35,435. Христина Дмитренко (0+1) +1:39,286. Олександра Меркушина (2+2) +2:01,23 Біатлонний сезон-2022/23: розклад, анонси, трансляції, результати