Олександр СВАТОК: «У другому таймі мали зрівнювати рахунок як мінімум»

Капітан «Дніпра-1» Олександр Сваток поділився враженнями від матчу кваліфікації Ліги Європи проти АЕКу з Ларнаки (поразка 1:2): – Це була перша офіційна гра після великого проміжку часу. Так, ми проводили товариські матчі, але офіційні – то є зовсім інше. Суперник покарав нас за помилки, яких ми припустилися у першому таймі. У другому таймі ми вийшли та зіграли у власну гру. Можливо, впав якийсь тягар, адже зрозуміли, що немає чого втрачати. Дуже шкода, що не реалізували стільки створених моментів. Будемо над цим працювати. Рахунок дозволяє їхати на виїзну гру з думками про позитивний результат. – Що сказав у перерві головний тренер, адже гра дуже змінилася у другому таймі, коли команда швидко створила декілька моментів?– Він сказав, що ми почали гру добре, але потім через пару помилок втратили ритм. Попросив нас трохи заспокоїтися, більше контролювати м’яч, грати надійніше та частіше бити по воротах. – Дуже багато новачків. Як відбувається комунікація на полі? Чи звикли уже всі один до одного?– Повністю ще не звикли, але ми бачимо, що вони є якісними гравцями. Можливо, потрібно ще трохи часу, і ми будемо краще розуміти один одного. Вони підтягнуть мову, і буде краще грати разом. – Ти дуже емоційно відреагував на забитий м’яч. Трохи легше стало після голу?– Легше, але у другому таймі мали зрівнювати рахунок як мінімум – було достатньо моментів, аби забити ще.