Артем ДОВБИК: «Серія А? Зацікавленість є»

Форвард «Дніпра-1» Артем Довбик прокоментував поєдинок кваліфікації Ліги Європи проти АЕКа з Ларнаки (поразка 1:2): – Вважаю, що рахунок не по грі, адже ми створили багато моментів у другому таймі, та мали нагоду за рахунок характеру перемогти. Перший тайм був не дуже вдалим у нашому виконанні, але добре, що змогли у другому таймі змінити ситуацію. – На початку другого тайму ви створили 4-5 моментів, була поперечина. Відчували, що можете забити?– Так, було важливо вийти на другий тайм агресивно. Якщо б ми забили швидкий гол, можливо, була б зовсім інша гра. – Олександр Сваток зазначив про велику відмінність між товариськими та офіційними матчами…– Дійсно, команда скучила за такими матчами. Напевно, на початку була якась нервовість у діях, тому що тривалий час не було офіційних матчів. – Сьогодні на трибунах було багато українців. Як тобі атмосфера?– Атмосфера супер! Тут чудовий компактний стадіон. Все було топ! – Останнім часом дуже багато чуток щодо твого переходу до Серії А. Що можеш сказати про своє майбутнє? Чи є зацікавленість з боку інших клубів?– Зацікавленість є, але зараз я перебуваю у «Дніпрі-1» та готуюся до другої гри.