Андрій ВОРОБЕЙ: «Футболісти Бенфіки більш майстерні, ніж гравці Динамо»

Екс-форвард «Шахтаря» та збірної України Андрій Воробей прокоментував поразку київського «Динамо» від португальської «Бенфіки» (0:2) у першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів. «У будь-якому матчі кожна команда має шанс на успіх. Як казав Віктор Прокопенко, не шукайте логіки у футболі. По вчорашній грі, вірніше, по стартових 10 хвилин стало ясно – «Бенфіка» дуже серйозно налаштувалася на цей поєдинок. Звичайно, футболісти «Бенфіки» більш майстерніші, ніж футболісти «Динамо». Як підсумок вони відкрили рахунок завдяки своїй гарній атаці, а потім ми всі побачили помилку Циганкова. І навіть потім, до перерви, гості могли забити ще кілька м’ячів. У другому таймі португальський клуб грав за результатом. Для «Бенфіки» результат першої гри дуже добрий», - сказав Воробей.