Ліга Європи Q4. Звитяга В'юнника, Безус допоміг обіграти свій колишній клуб

18 серпня відбулися перші матчі кваліфікації Q4 Ліги Європи. «Дніпро-1» несподівано програв домашній матч у словацькому Кошице кіпрському клубу АЕК Ларнака (1:2). Українець Богдан В'юник відіграв 70 хвилин за швейцарський «Цюрих», який вдома переграв «Хартс» (2:1). Хавбек Роман Безус вийшов на заміну на 70-й хвилині і допоміг кіпрській «Омонії» обіграти свій колишній клуб «Гент» із Бельгії (2:0). Вірменський «Пюнік», яким керує Єгіше Мелікян, зіграв внічию з «Шерифом» із Молдови (0:0). Сергій Вакуленко та Антон Братков зіграли за господарів поля, а голкіпер Максим Коваль залишився у запасі у гостей. Український захисник «Лудогорця» Ігор Пластун теж дивився гру проти «Жальгіріса» (1:0) з лави запасних. Матчі-відповіді Q4 Ліги Європи заплановані на 25 серпня. Ліга Європи. Кваліфікація Q4 Перші матчі, 18 серпня 19:00. ХІК (Фінляндія) – Сількеборг (Данія) – 1:0 Гол: Браун, 80. 19:30. Ференцварош (Угорщина) – Шемрок Роверс (Ірландія) – 4:0 Голи: Аускі, 13, Траоре, 34, 48, Чівіч, 90+3. 20:00. Аполлон (Кіпр) – Олімпіакос (Греція) – 1:1 Голи: Янга, 18 – Хван Ін Бом, 29. 20:00. Мальме (Швеція) – Сівасспор (Туреччина) – 3:1 Голи: Зейдан, 18, Крістіансен, 37, Мойсандер, 68 – Джеймс, 30. 20:00. Пюнік (Вірменія) – Шериф (Молдова) – 0:0 20:00. Цюріх (Швейцарія) – Хартс (Шотландія) – 2:1 Голи: Герреро, 32, Джемаїлі, 34 – Шенкленд, 22 (пен.) 20:45. Лудогорець (Болгарія) – Жальгіріс (Литва) – 1:0 Гол: Татомірович, 2 (автогол). 21:00. Дніпро-1 (Україна) – АЕК Ларнака (Кіпр) – 1:2 Голи: Сваток, 90 – Альтман, 16, Сваток, 29 (автогол). 21:30. Гент (Бельгія) – Омонія (Кіпр) – 0:2 Голи: Харалампус, 20, Баркер, 76. 22:00. Аустрія Відень (Австрія) – Фенербахче (Туреччина) – 0:2 Голи: Кінг, 8, Дурсун, 89.