Українські плавці залишилися без медалей у трьох фіналах чемпіонату Європи

На ЧЄ-2022 з легкої атлетики завершилися одразу три фінали з плавання, в яких брали участь представники України. Владислав Бухов посів 8-е місце у фіналі на дистанції 50 метрів вільним стилем. Його результат – 22,19 секунди. Перша трійка виглядає так: Вадим Науменко став восьмим із результатом 2:01,61 у фіналі 200 метрів комплексом. Трійка призерів: Українська четвірка по 100 метрів комплексом фінішувала шостою із результатом 3:34,66. Україну представляли Олександр Желтяков, Володимир Лісовець, Денис Кесіль, Сергій Шевцов. Перші три збірні: