Ліга 1. Лілль розгромив Осер, дебютний гол Ремзі

Відбулися ще п'ять матчів у рамках стартового туру французької Ліги 1 сезону 2022/2023. «Ніцца» завдяки голу Аарона Ремзі врятувалася від поразки у матчі з «Тулузою», причому валлієць забив уже за хвилину після виходу на поле в дебютному матчі за новий клуб. «Тулуза» - «Ніцца» - 1:1Голи: Даллінга 20 – Ремзі 78 «Анже» - «Нант» - 0:0 «Ланс» - «Брест» - 3:2Голи: Сотока 27, 62, 65 - Белькебла 66, дель Кастільо 82Незабитий пенальті: Сотока (Ланс), 33-тя хвилина «Лілль» - «Осер» - 4:1Голи: Андре 1, Девід 3, 39, Зедадка 64 – Шарбоньє 68 «Монпельє» - «Труа» - 3:2Голи: Сент-Люс 3, Саваньє 15, 81 - Тардьє 12, Бальде 17