Рівненський Верес виграв благодійний турнір у Ковелі

visti.rovno.ua

Верес виграв благодійний турнір у Ковелі! Рівненський Верес переміг у благодійному турнірі "Кубок вільних людей", який відбувся минулих вихідних у Ковелі. Участь у благодійному турнірі взяли 10 команд: львівські Рух та Карпати, луцька Волинь, рівненський Верес, збірна зірок українського футболу, а також аматорські Нижній Вербіж з Івано-Франківська, Ковель-Волинь, Володимир, Шахтар із Нововолинська та Луцьксантехмонтаж. Змагання пройшли у форматі матчів 2 тайми по 20 хвилин. На груповому етапі турніру Верес зіграв унічию із Волинню - 1:1, обіграв Карпати - 3:2, Володимир - 5:0 та Луцьксантехмонтаж - 4:0. Посівши першу позицію у групі, рівняни пробилися до фіналу, де зіграли зі збірною зірок українського футболу у складі з Артемом Федецьким, Євгеном Селезньовим, В'ячеславом Шевчуком, Максимом Шацьких та іншими. У впертій боротьбі перемогу святкував Верес - 2:1! NK VERES RIVNE #турнір #Верес #футбол