Металіст заповнить паузу між Кубком і чемпіонатом четвертим збором у Туреччині

Погодні умови у березні не дозволять харків'янам добре підготуватися до другої частини сезону.

Читати новину повністю

Головний тренер Фоджі Зденек Земан не згоден терпіти втручання у формування його команди.

Суркіс готовий довірити президентство Динамо трьом легендам клубу – це можливо за однієї умови

Президент Динамо Ігор Суркіс розкрив імена тих, кому міг би передати керівництво клубом після себе.

Помер двічі фіналіст чемпіонатів світу зі збірної Нідерландів, який страждав від невиліковної хвороби

Перестало битися серце нідерландського футболіста і тренера Віма Янсена.

Яремчук допоміг забити гол і змарнував низку моментів – Бенфіка продерлася у фінал Кубка Ліги

Бенфіка обіграла Боавішту в півфіналі Кубка Португальської ліги.

Шедевр із 40-ка метрів і розкішний штрафний Хакімі – відеоогляд матчу Марокко – Малаві – 2:1

Марокко обіграло Малаві в рамках 1/8 фіналу Кубка Африканських націй....

Триочковий кидок в кінці овертайму: Прометей вирвав перемогу в матчі плей-ін Ліги чемпіонів

Триочковий кидок в кінці овертайму: "Прометей" вирвав перемогу в матчі плей-ін Ліги чемпіонів

КИЇВ. 26 січня. УНН. БК "Прометей" приймав "Хапоель" із Єрусалиму у другому матчі раунду плей-ін Ліги чемпіонів ФІБА, повідомляє