Ужгородські гандболісти обіграли киянок у домашньому матчі

goloskarpat.info

«ТНУ-ДЮСШ-21» у сезоні 2021/22 ще не перемагав, а тому в гості до срібного призера чемпіонату киянки приїхали в статусі андердога. Закарпатський ГК значно переважає свого суперника за підбором гравчинь і був зобов’язаний брати максимум очок, повідомив У першому поєдинку команда Бориса Петровського одразу ж захопила лідерство і не відпускала його ні на мить. З часом перевага господарок тільки зростала і на момент завершення першого тайму сягала 12 очок (24:12). На цьому закарпатки не зупинилися і в другому таймі продовжили громити киянок. У підсумку гандикап нашої команди становив 29 точних кидків (фінальна сирена зафіксувала рахунок 49:20). Найрезультативнішими у складі «Карпат» були Ольга