Українець допоміг “Сакраменто” обіграти титулований “Лейкерс” у грі з трьома овертаймами

КИЇВ. 28 листопада. УНН. Український центровий Олексій Лень відіграв поєдинок чемпіонату НБА за “Сакраменто Кінгс” проти “Лос-Анджелес Лейкерс”, передає кореспондент УНН. Деталі Лень вдруге в сезоні отримав місце у стартовому складі і скористався цим. Він слем-данком приніс перші очки команді, і зіграв майже 37 хвилин, за які набрав 12 очок (3/7 двоочкових, 1/1 триочкових, 3/4 штрафних), 8 підбирань. “Кінгс” святкували перемогу за підсумками трьох овертаймів — 141:137. Примітно, що лише за три овертайми суперники набрали 78 очок на двох. Доповнення “Сакраменто” наразі на 11-му місці в Західній конференції — 8 перемог у 20-ти матчах.