Київське «Динамо» здобуло перемогу в матчі із закарпатським «Минаєм»

goloskarpat.info

Футбольний клуб "Минай" вдома програв "Динамо" з рахунком 0:2. Про це повідомили на сторінці Останній домашній матч в році для нашої команди вийшов невдалим. Хоч таким його вважати і не хочеться. Із чинним чемпіоном України та лідером цьогорічного УПЛ ми билися гідно. І цілком могли виривати нічию, забий бодай один гол в другому таймі. Це був гідний бій, який змусив заповнений «Авангард» аплодувати нашій команді. Як ми знаємо, Ігор Леонов не надто полюбляє міняти тактичну схему. Так і цього разу ми вийшли грати проти «Динамо» з 4-2-3-1. Тільки тепер Книш вийшов зі старту, а Хахльов знову замінив Месхі в опорній зоні. Лінія захисту залишилася тою самою. Перший тайм був за іменитими гостями.