"Мерсі": Франція розправилася з Фінляндією та допомогла Україні вийти в стикові матчі ЧС-2022

Мерсі: Франція розправилася з Фінляндією та допомогла Україні вийти в стикові матчі ЧС-2022

Голи Бензема і Мбаппе залишили "суомі" без мундіалю. Збірна Франції обіграла команду Фінляндії (2:0) в поєдинку заключного туру кваліфікації на Чемпіонат світу-2022, що дозволило українській збірній посісти другу сходинку в групі D та пробитися до стикових матчів. Перший тайм у Гельсінкі завершився без забитих м'ячів, а після перерви команда Дідьє Дешана підтвердила статус чинних чемпіонів світу. На 66-й хвилині рахунок у матчі відкрив Стежте за останніми новинами ТСН у Google News