На чемпіонаті Європи з армспорту кобеляччани здобули 14 нагород

np.pl.ua

У чемпіонаті Європи з армспорту кобеляччани здобули 14 нагород З 24 по 31 жовтня у Вільнюсі тривав чемпіонат Європи з армреслінгу та параармреслінгу серед дорослих, молоді, ветеранів та параспортсменів. Як розповіли у Кобеляцькій громаді, до складу збірної України ввійшли вихованці кобеляцької школи армреслінгу та вибороли 14 медалей, а українська збірна посіла І місце, отримавши 156 медалей. Зокрема наші спортсмени виграли 7 золотих, 5 срібних та 2 бронзові медалі. Два золота у категорії до 50 кг здобули Вадим Деменко та Софія Китаста. У категорії 45 кг – Артем Кравченко, у категорії 55 кг – Катерина Скорик, яка також стала і бронзовим призером у ваговій категорії 60 кг. У категорії 60 кг