Верес програв Ворсклі і вибув з боротьби за Кубок

rivnepost.rv.ua

Рівно п’ять років тому, 26-го жовтня 2016-го, Верес та Ворскла вже зустрічалися на стадії 1/8 фіналу розіграшу Кубку України. Тоді, на заповненому стадіоні Авангард у Рівному полтавці здобули мінімальну перемогу - 1:0 завдяки голу Юрія Коломойця. Хоча рівняни, на той момент команда Першої ліги, нічим не поступалися супернику і створили чималу кількість гольових нагод. Більше атакував Верес і у звітному поєдинку. Відкривати рахунок команда Юрія Вірта могла вже на 13-й хвилині гри. Геннадій Пасіч на швидкості прийняв передачу з глибини поля і з-під Наджееба Якубу пробивав низом у дальній кут воріт - Дмитро Різник витягнувся у струну і перевів м'яча на кутовий! Хвилин за п’ять ще один шанс не