Троє львів‘ян вибороли золото у перший день чемпіонату Європи з армспорту

galinfo.com.ua

26 жовтня у Литві стартував чемпіонат Європи з армрестлінгу. Найкращих визначають як серед юнаків, так і серед юніорів, молоді та дорослих Україну на змаганнях представляють понад пів сотні спортсменів, з яких п‘ятеро тренуються на Львівщини. фото - Управління молоді та спорту Львівської ОДА Про це інформує Управління молоді та спорту Львівської ОДА. У перший день визначили найкращих у змаганнях на ліву руку. Львівські армреслери вибороли 5 медалей, три з яких найвищого ґатунку. У ваговій категорії 60 кг серед юнаків до 15 років чемпіоном Європи став Олександр Гачек. Святослав Габрилей виборов золото серед юніорів до 18 років у ваговій категорії 65 кг. Золото виборов також Тарас Серафин Та