Реал розгромив Шахтар з рахунком 5:0: найгарячіші моменти матчу Ліги чемпіонів

24news.pp.ua

Донецький Шахтар 19 жовтня прийняв мадридський Реал в 3-му турі Ліги чемпіонів 2021/22 Донецький Шахтар прийняв мадридський Реал в 3-му турі Ліги чемпіонів 2021/22. Матч Шахтар – Реал Мадрид стартував 19 жовтня о 22:00. Поєдинок групи D зіграли на НСК Олімпійський у Києві. На 38 хвилині Сергій Кривцов забиває м’яч у свої ворота. То ж після першого тайму Шахтар поступається Реалу – 0:1 в Лізі чемпіонів. Ще два голи у ворота “Шахтаря” у другому таймі забиває Вінісіус – на 51 та 56 хвилинах. Четвертий гол у ворота Шатаря прилетів на 65 хвилині матчу – Родріго вдарив під поперечину. П’ятий гол у ворота “Шахтаря” відправив Бензема. Турнірне становище: Шериф – 6, Реал – 6, Інтер – 4, Шахтар – 1.