Верес у меншості обіграв Чорноморець в Одесі

rivnepost.rv.ua

На 66-й хвилині воротар Ілля Путря не реалізував пенальті. Першого удару у бік воріт у звітному поєдинку вболівальникам довелося чекати п'ятнадцять хвилин. Саме тоді Владислав Ванат ударом головою замикав передачу з лівого флангу атаки - дуже невлучно. Чорноморець на правах господарів спробував грати активніше і більше контролювати м'яча. Але після першої ж контратаки рівнян одесити пропустили. Футболісти Вереса реалізували швидке перехоплення і вихід 4-в-3. Михайло Шестаков кинув у прорив лівим флангом Геннадія Пасіча, той виконав простріл вздовж лицевої лінії, а Євген Пасіч увірвався у вільну зону між центрбеками Чорноморця і відкрив рахунок - 0:1. Завдання відігратися одеситам вже невдов