Баскетбол: чинний чемпіон України переміг на старті жіночого Єврокубку

unn.com.ua

Чинний чемпіон України з баскетболу серед жінок “Прометей” впевнено стартував у Єврокубку, інформує з посиланням на сайт ФБУ. Вдома у стартовому поєдинку групового етапу команда Вікторії Большакової перемогла румунську “Сепсі” — 86:64. Українки зі старту продемонстрували серйозність намірів, захопивши лідерство — 13:1. Під кінець стартової чверті суперниці оговталися та скоротили відставання — 15:19. Однак гості так і не змогли нейтралізувати головну зірку української команди — Аріель Аткінс. Тож, “Прометей” і надалі домінував на майданчику, лише збільшуючи перевагу. У підсумку господарі виграли всі чверті та матч загалом. Найрезультативнішими в складі Прометея стали Аткінс (26 очок), Дубро