"Інгулець" та "Чорноморець" продовжили безвиграшні серії в УПЛ

Інгулець та Чорноморець продовжили безвиграшні серії в УПЛ

На стадіоні "Чорноморець" в Одесі місцевий клуб прийняв "Інгулець" у заключному поєдинку 9-го туру УПЛ, повідомляє з посиланням на прес-службу одеситів. Лише на 39 хвилині гості по-справжньому спромоглися створити момент. Три футболісти “Інгульця” вийшли проти одного захисника “Чорноморця”, на удар був виведений Сітало, однак воротар відбив м’яч. А в атаці у відповідь “моряки” нарешті забили. Витончена багатоходівка привела до того, що Смирний виявився в центрі штрафного без опіки — 1:0. Зберегти переможний результат не вдалося. Арбітр побачив порушення правил там, де його не було: Мельничук на 85 хвилині увійшов в штрафний майданчик і, зблизившись з Брагаром, впав на газон. Пенальті реаліз