“Баварія” здобула перемогу в Бундеслізі перед матчем із “Динамо”

unn.com.ua

“Баварія” здобула восьму перемогу поспіль і закріпилися на першому місці турнірної таблиці Бундесліги, передає з посиланням на сайт клубу з Мюнхена. На цей раз “Баварія” обіграла в гостях “Гройтер Фюрт” з рахунком 3:1. Вже на 10-й хвилині Томас Мюллер відкрив рахунок на “повністю заповненому” “Спортпарк Ронхоф”, на якому були присутні 11 730 уболівальників. Після закінчення півгодини гри Йозуа Кімміх дальнім ударом подвоїв рахунок. На початку другого тайму “баварці” залишилися в меншості після видалення Бенжамена Павара. Незважаючи на цей факт мюнхенці завдяки автоголу Себастьяна Грісбека на 68-й хвилині зробили рахунок 3:0. Незадовго до фінального свистка Седрік Іттен (88) забив для господ