Український півзахисник Малиновський віддав гольовий пас у матчі чемпіонату Італії

sport.unian.ua

Український хавбек Руслан Малиновський відзначився гольовою передачею за "Аталанту" в матчі чемпіонату Італії проти "Сассуоло". Малиновський вийшов на поле у стартовому складі, а вже на 4-й хвилині асистував Робіну Гозенсу. На 61-й хвилині Руслан отримав жовту картку за незначне порушення правил, а через мить тренер його замінив на досвідченого Йосіпа Ілічича. "Аталанта" перемогла у підсумку з рахунком 2:1 і набрала 10 очок після п'яти турів. Бергамаски піднялися в зону Ліги чемпіонів і посідають поки що 4-ту сходинку. Нагадаємо, що Олександр Петраков Відео огляд поєдинку (асист Малиновського на тайм-коді 00:33) Автор: