Наші профі. ПФЛ: перша втрата “Металіста”, “Альянс” утримує позицію в плей-офф

sport.if.ua

Все найцікавіше про виступи футболістів з Прикарпаття в ПФЛ в традиційному огляді “Наші профі. ПФЛ”. ПЕРША ЛІГА. 9 ТУР “Альянс” Липова Долина – “Гірник-Спорт” Горішні Плавні – 4:0Олександр Лучик (А) увійшов у гру на 60-й хвилині. “Альянс” на вихідних святкував свою третю перемогу в Першій лізі. Цього разу “альянсівці” розгромили “Гірник-Спорт” – 4:0. Півзахисник тріумфаторів “Металіст” Харків – “Полісся” Житомир – 1:1Віталій Федорів (М) відіграв весь матч і на 41-й хвилині отримав попередження. Богдан Оринчак (П) залишився на лаві для запасних. Суперматч на вихідних видали “Металіст” та “Полісся”, який завершився першою втратою очок для харків’ян – нічия 1:1. У складі господарів традиційно