Футболісти "Ужгорода" програли вже восьмий матч Першої Ліги

goloskarpat.info

Футболісти Ужгорода програли вже восьмий матч Першої Ліги

Вже минуло майже два місяці від старту нового сезону, а ужгородці досі не здобули дебютної перемоги. Не вдалося нашим футболістам перервати невтішну серію і в домашньому протистоянні з «Нивою», повідомив Перша половина зустрічі пройшла без небезпечних моментів, а от після перерви тернополяни активніше заграли в нападі й довели матч до потрібного результату. На 65-й хв. Сергій Кисленко вивів гостей вперед, а на 69-й хв. Андрій Зінь чудовим «пострілом» з-за меж штрафного майданчика встановив на табло остаточний рахунок зустрічі – 0:2. Перевага «Ниви» могла бути міцнішою, та в декількох епізодах ужгородців урятував голкіпер. А от самі господарі попереду так і нічого і не створили. За підсумкам