ФК "Ужгород" здобув перемогу у товариському матчі проти "Медеї"

goloskarpat.info

ФК Ужгород здобув перемогу у товариському матчі проти Медеї

Закарпатська команда зустрілась проти представника обласного чемпіонату — “Медеї” — на стадіоні “Автомобіліст” (за годину до початку матчу стало відомо, що доведеться зіграти там, а не на “Авангарді”). “Ужгородці” здобули мінімальну перемогу. На 13 хвилині закарпатська команда відкрила рахунок у матчі: Миколу Гайдучика вивели на перспективну позицію для удару — 1:0. Через кілька хвилин підопічні Богдана Блавацького могли подвоїти перевагу: Віктор Ряшко пробивав після розіграного кутового — поперечка. У наступній же атаці “Медея” відновила паритет: контратаку завершив реалізованим виходом сам на сам Руслан Соскида — 1:1. Пізніше нападник “Медеї” мав нагоду оформити дубль, проте не зумів пере