Гандбол: "Мотор" з перемоги розпочав виступи у Лізі чемпіонів

Гандбол: Мотор з перемоги розпочав виступи у Лізі чемпіонів

КИЇВ. 17 вересня. УНН. Запорізький "Мотор" здобув першу перемогу в Лізі чемпіонів з гандболу сезону 2021/2022, повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу. Деталі Успішно почавши матч, підопічні Гінтараса Савукінаса завершили перший тайм гри із “Порту” з перевагою в п’ять м’ячів — 15:10. У другій половині гри “Порту” наздогнав запорожців і за дві хвилини до фінального свистка португальці зрівняли рахунок — 27:27. Але “Мотор” не опустив руки, показав свій характер і вирвав перемогу у “Порту” — 30:27. Найрезультативнішими в українського колективу стали: Бохан (8), Васильєв (4), Козакевич, Денисов, Пуховський, Малашинскас і Себетіч закинули по три м’ячі. Доповнення В інших матчах “Барселона” обі