Дубль Добвика допоміг “Дніпро-1” врятуватися від поразки на старті УПЛ

КИЇВ. 27 липня. УНН. Полтавська “Ворскла” між двома матчами з фінським “КуПСом” у Лізі конференцій зіграла поєдинок чемпіонату України, розписавши на своєму полі в емоційному поєдинку результативну нічию із “Дніпром-1”. Про це свідчать дані УАФ, передає УНН. Деталі У першому таймі Степанюк чудовим ударом із кута штрафного майданчика відкрив рахунок. Залишившись по перерві в меншості (червону картку одержав Логінов на 56 хв), гості, попри це, зуміли відігратися — форварду Артему Довбику також вдався ефектний удар. Але “Ворскла” знову вийшла вперед завдяки автоголу Сватка. Утім, невгамовний Довбик вийшов сам на сам із голкіпером та встановив остаточний рахунок — 2:2. Таким чином, нападник збі