Збірна України пробилася в плей-офф Євро-2020

КИЇВ. 23 червня. УНН. Відбулися поєдинки третього туру групового етапу Євро-2020 у квартеті Е, в якому виступають національні команди Іспанії, Польщі, Словаччини і Швеції, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА. Деталі Збірна Іспанії завоювала першу перемогу на турнірі, завдавши нищівної поразки Словаччині – 5:0. Голи забивали Лапорт, Сарабія, Торрес, а також автоголи Дубравки і Куцки. Крім того, Альваро Мората не реалізував пенальті на 12 хвилині. В іншій баталії Польща поступилася Швеції – 2:3. За переможців відзначився дублем Форсберг, а також Клаессон, за суперників дублем відповів Левандовскі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зінченко назвав неприйнятною гру збірної України в одному з таймів матчу з А