“Ювентус” у результативному поєдинку завдав поразки новоспеченому чемпіону Італії

КИЇВ. 16 травня. УНН. Туринський “Ювентус” вдома на останніх хвилинах вирвав перемогу в матчі 37-го туру італійської Серії А над міланським “Інтером”, повідомляє кореспондент УНН. Деталі В середині тайму Роналду виправив свій нереалізований пенальті, пробивши з відскоку низом по центру воріт. Ромелу Лукаку вирівняв ситуацію (35 хв), але в додатковий час до половини гри Куардадо повернув лідерство туринцям. Після відпочинку команди обмінялися забитими голами: Куардадо оформив дубль, а Кьєлліні записав до свого активу автогол (3:2). Примітно, що гра завершилася у меншості: у “Ювентуса” вилучення отримав Бентакур на 55 хвилині, а у “Інтера” — Брозовіч на 90 + 2 хвилині. Доповнення “Інтер” впер