“Будівельник” переміг чинного чемпіона на старті плей-офф Суперліги

unn.com.ua

КИЇВ. 14 травня. УНН. В рамках чвертьфінальної стадії плей-офф Суперліги України з баскетболу перший очний матч провели команди “Дніпра” та “Будівельника”, передає кореспондент УНН. Деталі Перші хвилини матчу виявилися на користь гостей з Києва. На влучний триочковий від Санона “Будівельник” відповів ефектним алей-упом Девенпорта, дальнім від Яковічса та додавання від Брайса-Джонсона (3:8). Стартовий заділ допоміг киянам піти на перерву у ролі лідера — 39:33. В середині третьої чверті господарі вперше за довгий час на два очки вийшли вперед, але заключні 5-ть хвилин протистояння домінував “Будівельник”, який святкував виграш 76:68. Найрезультативнішими у киян стали Кейвон Девенпорт (23 очка