Закарпатська важкоатлетка здобула 2 медалі на Всеукраїнських змаганнях

1-tv.com.ua

16-річна Світлана Товт гідно представила Закарпаття на загальнонаціональних змаганнях із важкої атлетики. Про перемогу спортсменки повідомив Ігор Шинкарюк, заступник голови облдержадміністрації Протягом 11-16 травня в Дніпрі проходить чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років і Всеукраїнський відкритий турнір на призи олімпійського чемпіона Юрія Зайцева. "Уже в перший день змагань Закарпаття здобуло високі перемоги! Наша юна спортсменка зі Свалявщини виборола одразу дві медалі", – зауважив Ігор Шинкарюк. За його словами, дівчина змагалася у ваговій категорії до 55 кг з 18 важкоатлетками з усієї країни. Світлана Товт здобула "срібло" в ривку та бронзову медаль у