Закарпатська важкоатлетка здобула медалі на всеукраїнських змаганнях у Дніпрі (ФОТО)

goloskarpat.info

Протягом 11 – 16 травня в Дніпрі проходить чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років і Всеукраїнський відкритий турнір на призи олімпійського чемпіона Юрія Зайцева, пише Закарпатська Уже в перший день змагань Закарпаття здобуло високі перемоги! Юна спортсменка зі Свалявщини виборола одразу дві медалі. змагалася у ваговій категорії до 55 кг з 18 важкоатлетками з усієї країни. Світлана Товт здобула «срібло» в ривку та бронзову медаль у загальному заліку. У сумі двоборства дівчина – майстер спорту України – підняла 124 кг. Нагадаємо, що