Тернопільські поліцейські-динамівці здобували першість на бігових доріжках (фоторепортаж)

teren.in.ua

Змагання з легкоатлетичного кросу в рамках програми «Динаміада-2021» відбулися 12 травня на набережній Тернопільського ставу. Участь у забігу взяли спортсмени різних підрозділів поліції області у складі семи команд. Бігуни долали дистанції у 1000, 3000 та 5000 метрів. Боротьба за перемогу була запеклою, адже кожний приїхав перемагати. Підрозділи поліції представляли й представниці прекрасної статі. Жінки долали відстань у 1000 метрів. Найкращий результат з кросу продемонструвала Людмила Біблів з Відділення поліції №1. Другою здолала дистанцію Ольга Пасічник, яка представляла Чортківський районний відділ, а трєтю сходинку посіла працівниця КОРДу Ірина Прохоренко. Серед чоловіків переможцям