Реал ледь не програв і втратив шанс вийти в лідери чемпіонату Іспанії

unian.ua

Гол Едена Азара приніс "Реалу" нічию в матчі з "Севільєю", яка йде на четвертому місці. В рамках 35-го туру чемпіонату Іспанії "Реал" в Мадриді приймав "Севілью". У разі перемоги, "вершкові" виходили б на перше місце в Ла Лізі, але зустріч завершилася внічию - 2:2. "Реалу" двічі доводилося відіграватися, причому другий м'яч "вершкові" забили на четвертій доданій до другого тайму хвилині. : Асенсіо, 67, Азар, 90+4 - Фернандо, 22, Ракітіч, 78 (з пенальті) Куртуа, Одріосола, Мілітао, Начо, Марсело (Гутьєрес, 67), Модріч (Асенсіо, 66), Каземіро, Кроос, Вальверде, Бензема, Вінісіус (Азар, 79) : Буну, Навас, Кунде, Карлос, Акунья, Фернандо, Ракітіч (Торрес, 88), Хордан (Гудель, 83), Сусо (Оскар,