“Челсі” завадив команді Зінченка стати достроковим чемпіоном Англії

КИЇВ. 9 травня. УНН. У 35-му турі Англійської Прем’єр-ліги “Манчестер Сіті” півзахисника національної збірної України Олександра Зінченка вдома приймав лондонський “Челсі”, передає кореспондент УНН. Деталі Перший тайм завершився на користь “Містян” за яких відзначився нападник Рахім Стерлінг з передачі Агуеро (44 хв). Крім того, Агуеро міг стати автором забитого м’яча і сам, але в компенсований час до перерви не забив з 11-метрової точки. Після перерви ситуація змінилася — гості з Лондона реалізували свої моменти, а саме двічі. На 63 хвилині забивав Зієш, а вже на 2-й компенсованій хвилині автором голу став Маркос Алонсо — 1:2. Зауважимо, що українець розпочав матч на лаві для запасних і вв