Закарпатські гандболісти вилетіли з Кубка України

goloskarpat.info

Перший поєдинок між лідером Вищої ліги та шостою командою Суперліги відбувався в Ужгороді. 28 квітня на своєму майданчику колектив Віталія Уманця зазнав поразки з рахунком 31:36, повідомив На жаль, у матчі-відповіді, котрий відбувся 5 травня, кияни підтвердили свій високий статус і вдруге здобули перемогу. Якщо перша половина зустрічі проходила за доволі рівної гри (на перерву команди пішли за рахунку 15:13), то в другому таймі «ЦСКА-ШВСМ» відчутно додав і збільшив свою перевагу до 11-ти м’ячів (34:23). Результативними кидками у складі ужгородського ГК відзначилися Ярослав Котюк (7), Олександр Місяйло (5), Дмитро Яковець (3), Нікіта Соколівський (2), Денис Барутенко (1), Владислав Бовкун (1