Це повне фіаско! "Карпати" - "Житлобуд-1" - 0:7: лідер не залишає шансів

womensfootball.com.ua

Це повне фіаско! Карпати - Житлобуд-1 - 0:7: лідер не залишає шансів

Через відсутність дискваліфікованої захисниці Крищишин тренерський штаб «Карпат» вдався до експерименту – на лівому фланзі оборони вийшла номінальна воротарка Інга Мостова. Утім, це не вберегло нашу команду від поразки з великим рахунком від 9-разового чемпіона України. Вже у першому таймі гру, по суті, було зроблено. На 5 хвилині Овдійчук зіграла на випередження після прострілу з флангу. У середині тайму після подачі кутового Вороніна головою підрізала м’яча у ворота, а згодом у подібному стилі Бойченко перекинула Загірну. На 36 хвилині Овдійчук скористалася помилкою воротарки – 0:4.