Футбол: визначився другий фіналіст Ліги чемпіонів

unn.com.ua

КИЇВ. 6 травня. УНН. Лондонський “Челсі” приймав мадридський “Реал” у поєдинку в відповідь півфіналу Ліги чемпіонів УЄФА, передає кореспондент УНН. Деталі До перерви у воротах мадридців відзначився Тімо Вернер. Кай Хаверц перекинув м’яч за комірець голкіперу “галактікос” — ігровий снаряд потрапив у поперечину і першим на добиванні спрацював саме Вернер. Другий і заключний гол у зустрічі прийшлося чекати до 85 хвилини. Саме тоді Мейсон Маунт замкнув простріл від Пулішича — 2:0. Відзначимо, що за підсумками двоматчевого протистояння “Челсі” святкував перемогу 3:1. Доповнення У фіналі лондонці зіграють із “Манчестер Сіті”. Фінал пройде 29 травня у Стамбулі.