ХК “Сокіл” втретє програв “Донбасу” у фінальній серії УХЛ

КИЇВ. 22 квітня. УНН. Відбувся третій поєдинок фінальної серії плей-офф УХЛ, в якому “Сокіл” приймав “Донбас”, передає УНН з посиланням на УХЛ. Деталі Перші хвилини стартового періоду активно почали хокеїсти “Донбасу”. Їм вистачило менше п’яти хвилин, щоб двічі відзначитися у воротах “Сокола”. Рахунок в матчі відкрив Олексій Кожевников, а через пару хвилин подвоїв перевагу донеччан Олександр Пересунько. Підопічні Олега Шафаренко кинулися відіграватися, але оборона “Донбасу” діяла на вищому рівні. Незабаром, неодноразові спроби “пернатих” скоротити рахунок увінчалися успіхом — Євген Курбатов наважився на кидок з середньої дистанції. Перший період завершився 2:1 на користь “Донбасу”. Друга 20