Найрезультативніший у матчі: українець приніс "Бетісу" перемогу в грі чемпіонату Іспанії

unn.com.ua

Найрезультативніший у матчі: українець приніс Бетісу перемогу в грі чемпіонату Іспанії

КИЇВ. 18 квітня. УНН. В чемпіонаті Іспанії з баскетболу відбувся поєдинок в якому "Естудіантес" приймав "Реал Бетіс", передає кореспондент УНН. Деталі Натуралізований захисник збірної України Джером Рендл зіграв ключову роль у принциповій перемозі “Бетіса” над конкурентом у турнірній таблиці в боротьбі за збереження місця в еліті іспанського чемпіонату. Вийшовши з лави для запасних Рендл вдало реалізував два кидки із середньої дистанції та один із-за триочкової лінії, віддавши кілька ассистів. Після великої перерви Рендл ще більше почав приносити очок своєму колективу, який виграв двобій з результатом — 96:82. Рендл за 24:33 хвилини набрав 27 очок (7/9 з гри, 7/7 штрафні), ставши найкращим