Дубль плюс гольовий пас: український форвард Яремчук провів яскравий матч у Бельгії

unian.ua

Український нападник Роман Яремчук відзначився результативною грою за "Гент" у матчі 34-го туру чемпіонату Бельгії проти "Зюлте-Варегем". Яремчук відзначився дублем, а також записав собі в актив гольовий пас, а "Гент" здобув розгромну перемогу з рахунком 7:2. На 15-й хвилині матчу Яремчук класним пасом вивів сам на сам Алессіо Кастро-Монтеса. Через 14 хвилин він забив сам, замкнувши простріл з правого флангу. У кінцівці зустрічі українець оформив дубль, завершивши сольний рейд по штрафному прицільним ударом. Читайте такожФорвард збірної України зацікавив ще один клуб АПЛВід порталу WhoScored українець отримав максимальну оцінку 10,0, ставши найкращим гравцем матчу. На рахунку Яремчука в цьо