Волейбол: «Полтавчанка» двічі програла  «Білозгар-Медуніверситету» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Волейбол: «Полтавчанка» двічі програла «Білозгар-Медуніверситету» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

doa.in.ua

Волейболістки Полтави та Вінниці подарували справжнє спортивне видовище фанатам цього виду спорту.
У спортивному залі Полтавського заводу медичного скла пройшли стартові матчі перехідного раунду чемпіонату України серед жінок з волейболу за право грати наступного сезону у Суперлізі.
«Полтавчанка-ПНПУ» приймала вінницьку «Білозгар-Медуніверситет». У підсумку, гості здобули дві важкі перемоги – 1:3 (14:25, 21:25, 25:22, 21:25) та 2:3 (26:24, 25:22, 23:25, 20:25, 11:15).
До вашої уваги авторський фоторепортаж другого матчу серії,...

Читати новину повністю

Володимир Шаран покинув "Олександрію"

Футбольний клуб "Олександрія" оголосив про припинення співпраці з головним тренером команди Володимиром Шараном....

ua.112ua.tv

Динамо взяло Кубок в тернопільському бою: все вирішив гол Циганкова

"Динамо" взяло Кубок в тернопільському бою: все вирішив гол Циганкова

Київське "Динамо" та луганська "Зоря" провели фінальний матч Кубку України з футболу

unn.com.ua

Український дует стрибунів у воду виборов медаль на ЧЄ з водних видів спорту

КИЇВ. 14 травня. УНН. Запеклою та цікавою виявилася боротьба у синхронних стрибках у воду із 3-метрового трампліну на...

unn.com.ua

Футбол: український тренер із рекордом став чемпіоном іноземного чемпіонату

КИЇВ. 14 травня. УНН. Український наставник молдавського ФК “Шериф” —...

unn.com.ua

Українки вибороли ще дві медалі з артистичного плавання на ЧЄ з водних видів спорту

КИЇВ. 14 травня. УНН. В столиці Угорщини представниці артистичного...

unn.com.ua

Теніс: Світоліна вийшла до чвертьфіналу змагань WTA-1000 у Римі

КИЇВ. 14 травня. УНН. Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал престижного турніру WTA-1000 — “Internazionali