Мессі оформив «дубль» і завоював 35-й трофей у футболці «Барселони»: відеоогляд фіналу Кубка Іспанії

sport.fakty.ua

У суботу, 17 квітня, на стадіоні «Ла Картуха» в Севільї відбувся фінальний матч Кубка Іспанії з футболу, в якому зійшлися «Барселона» і «Атлетик». Хто забув, саме на цій арені команда з Більбао три місяці тому Цього разу підопічні Рональда Кумана в присутності на трибунах близько однієї тисячі осіб помстилися баскам за січневе фіаско, розгромивши суперника — 4:0 (Грізманн, 60, де Йонг, 63, Мессі, 68, 72) і 31-й раз в історії (вперше з 2018-го) завоювавши Кубок короля. У 13 (!) сезонах поспіль нев'янучий аргентинець забиває 30 і більше м'ячів. Геній! До речі, для Тепер каталонський гранд зосередиться на чемпіонаті Іспанії, де за вісім турів до фінішу на одне очко відстає від «Реала» (після Щ