Перемога над “Олександрією” вивела “Львів” із зони вильоту УПЛ

КИЇВ. 17 квітня. УНН. У матчі-відкритті 22 туру Української Прем’єр-ліги в гості до “Львову” завітали гравці “Олександрії”, передає кореспондент УНН. Деталі Рахунок був відкритий завдяки удару в падінні від Дениса Устименка на 19 хвилині баталії. До перерви господарі поял вийшли вперед. Наприкінці тайму Ернест виборов м’яч у чужій карній зоні і пробив під ближню стійку, а через чотири хвилини Іван Брікнер ударом головою по високій траєкторії відправив м’яч за комірець голкіперу Білику — 2:1. Крапку у зустрічі поставив нападник Назарій Нич, який замкнув простріл низом від партнера на 56 хвилині — 3:1. Зазначимо, що перед матчем півоборонець приймаючої команди Шина отримав приз найкращого гра