Футбол: “Колос” здобув вольову перемогу над “Олімпіком”

КИЇВ. 12 квітня. УНН. В матчі 21-го туру УПЛ ФК “Колос” здобув неймовірну вольову перемогу над донецьким “Олімпіком”, дотиснувши суперників на останніх хвилинах поєдинку. Про це інформує УНН з посиланням на сайт “Колоса” та УПЛ. Деталі Гол Каргбо на 30 хвилині дозволив донеччанам довгий час знаходитися в ролі лідерів, проте це стало складніше починаючи з 56 хвилини, коли вилучення отримав Екра. На 68 хвилині Костишин вирівняв становище на табло, а на 87 хвилині Мілько став автором переможного голу — 2:1. Відзначимо, що для Юрія Калітвінцева поразка стала 8-ю поспіль після призначення на посаду головного тренера олімпійців. Цього разу номінальним господарям вдалося принаймні перервати безгол