Клуб Ярмоленка обіграв “Лестер” у центральній зустрічі туру АПЛ

КИЇВ. 11 квітня. УНН. В рамках 31 туру Англійської Прем’єр-ліги пройшла центральна зустріч в якій “Вест Хем” приймав “Лестер”, повідомляє кореспондент УНН. Деталі До перерви орендований гравець у “Манчестер Юнайтед” Джессі Лінгард оформив дубль у воротах “лисиць”. У першому моменті він відзначився точним пострілом зльоту, а в іншому — відправив м’яч у порожню сітку воріт. На 48 хвилині Джаррод Боуен довів рахунок до розгромного. Дубль Іхеаначо (70 і 90 + 1 хвилини) допоміг “Лестеру” зменшити відставання до мінімального — 3:2. Зазначимо, що Андрій Ярмоленко пропускав матч за “молотобійців”, адже продовжує відновлення від травми. Доповнення “Вест Хем” набрав 55 очок і наблизився до “Лестер”,