Тріумфували у Москві: збірна України виграла медальний залік ЧЄ з важкої атлетики

КИЇВ. 12 квітня. УНН. Збірна України з важкої атлетики посіла першу сходинку в медальному заліку чемпіонату Європи, який пройшов в Москві, інформує УНН з посиланням на “Tribuna.com”. Деталі В офіційний залік йшли тільки великі медалі (загальний результат + ривок + поштовх). В активі “жовто-блакитних” шість медалей серед яких чотири “золоті” і по одній “срібній” та “бронзовій”. Україні перемогу принесли: Дмитро Чумак, Ірина Деха, Каміла Конотоп і Аліна Марущак. На рахунку Анастасії Лисенко “срібло”, у Дмитра Вороновського “бронза”. Окрім того, в України 17 малих подіумів (10 золотих нагород, 3 “срібних” і 4 “бронзових”). Варто відзначити, що другу сходинку в обох заліках посіла Болгарія, а т